PROGRAM HORIZONTU na BŘEZEN 2018

PROGRAM DOPROVODNÝCH AKTIVIT DENNÍHO STACIONÁŘE

pondělí 5.3. - 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
úterý 6.3. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 13:30 - aktivity s Danielou Töpferovou
středa 7.3. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou
- 13:30 - tvůrčí odpoledne s Denisou Pikola
pondělí 12.3. - 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
úterý 13.3. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 13:30 - aktivity s Danielou Töpferovou
středa 14.3. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 13:30 - tvůrčí odpoledne s Denisou Pikola
čtvrtek 15.3. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou
pondělí 19.3. - 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
úterý 20.3. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 13:30 - aktivity s Danielou Töpferovou
středa 21.3. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou
čtvrtek 22.3. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou
pondělí 26.3. - 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
úterý 27.3. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 13:30 - aktivity s Danielou Töpferovou
středa 28.3. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 13:30 - tvůrčí odpoledne s Denisou Pikola
čtvrtek 29.3. - 10:00 - NÁVŠTĚVA v MATEŘSKÉM CENTRU





RYBIČKA, kde se podíváme (a snad i zapojíme)
do dětského dovádění
- 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou

PROGRAM PRO SENIORSKOU VEŘEJNOST

pondělí 5.3. - 16:30 - masáže
úterý 6.3. - 14:45 - biblická hodina
středa 7.3. - 15:00 - přednáška: PAVLA KUKALA


ZAHRADNICKÝ ZEMĚPIS VSTUPNÉ 20, KČ
čtvrtek 8.3. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: Dějiny pod lupou


díl: Poklady terakotové armády
pátek 9.3. - 08:00 - pedikúra
pondělí 12.3. - 16:30 - masáže
úterý 13.3. - 14:45 - biblická hodina
čtvrtek 15.3. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - koncert: NESTÁRNOUCÍ MELODIE


nám zahraje a zazpívá DUO MIRKA & JIRKA


za doprvodu kláves a saxofonu VSTUPNÉ 20, KČ
pátek 16.3. - 08:00 - pedikúra
pondělí 19.3. - 16:30 - masáže




úterý 20.3. - 14:45 - biblická hodina
středa 21.3. - 15:00 - přednáška: Povídání o ISLANDU


hovořit a promítat bude


TOMÁŠ HAVRÁNEK VSTUPNÉ 20, KČ
čtvrtek 22.3. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: Ztracené světy


díl: Obrovské budovy Jindřicha VIII.
pátek 23.2. - 08:00 - pedikúra


- 14:30 - videokavárna: Drahý zesnulý (ČR 1964)


- Magnetické vlny léčí (ČR 1965)


Dva kratší televizní filmy s Janem Werichem a plejádou dalších vynikajících herců
generace, která nás už opustila.
pondělí 26.3. - 16:30 - masáže
úterý 27.3. - 14:45 - biblická hodina
čtvrtek 29.3. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: Velikáni klasické hudby – díl: Verdi
pátek 30.3. - 08:00 - pedikúra
sobota 31.3. - 09:30 - BOHOSLUŽBA CČSH – slouží Jarmila Kučerová