PROGRAM HORIZONTU na DUBEN 2018 (pro lepší čitelnost rozklikněte)

PROGRAM DOPROVODNÝCH AKTIVIT DENNÍHO STACIONÁŘE

úterý 3.4. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 13:30 - aktivity s Danielou Töpferovou
středa 4.4. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 13:30 - tvůrčí odpoledne s Denisou Pikola
čtvrtek 5.4. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou
pondělí 9.4. - 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
úterý 10.4. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 13:30 - aktivity s Danielou Töpferovou
středa 11.4. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 13:30 - tvůrčí odpoledne s Denisou Pikola
čtvrtek 12.4. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou
pondělí 16.4. - 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
úterý 17.4. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 13:30 - aktivity s Danielou Töpferovou
středa 18.4. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 13:30 - tvůrčí odpoledne s Denisou Pikola
čtvrtek 19.4. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou
pondělí 23.4. - 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
úterý 24.4. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 13:30 - aktivity s Danielou Töpferovou
středa 25.4. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 13:30 - tvůrčí odpoledne s Denisou Pikola
čtvrtek 26.4. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou
pondělí 30.4. - 14:00 - s Hankou Jamriškovou

PROGRAM pro SENIORSKOU VEŘEJNOST

úterý 3.4. - 14:45 - biblická hodina
čtvrtek 5.4. - 15:00 - dokumentární odpoledne: Dějiny pod lupou
díl: Skryté město Inků
pondělí 9.4. - 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou


- 16:30 - masáže




úterý 10.4. - 14:45 - biblická hodina



středa 11.4. - 15:00 - přednáška: MISTR PĚVEC





EDUARD HAKEN






s životními i uměleckými osudy významného operního zpěváka nás


seznámí milovnice opery a každoroční přednášející


Markéta KIRATLI
VSTUPNÉ 20, KČ
čtvrtek 12.4. - 08:00 - pedikúra






- 15:00 - dokumentární odpoledne: Průzkum umění





(Auguste Clésinger a Gustave Courbet)

pátek 13.4. - 08:00 - pedikúra
sobota 14.4. - 13:30 - APRÍLOVÉ PEČENÍ







aneb Pečeme bez cukru a mouky





s výživovou poradkyní Petrou Folkovou.





Akce je konána ve spolupráci s úřadem MČ v rámci projektu Zdravý pohyb
Zájemci, hlaste se!
pondělí 16.4. - 16:30 - masáže




úterý 17.4. - 14:45 - biblická hodina



středa 18.4. - 15:00 - taneční přednáška:








ODPOLEDNE s FLAMENCEM





mistrině tance ELENA GORDONOVÁ nám poví i předvede


tanec, který má původ mezi andaluskými Romy VSTUPNÉ 20, KČ
čtvrtek 19.4. - 08:00 - pedikúra






- 15:00 - dokumentární odpoledne: Evropské jeskyně
pátek 20.4. - 08:00 - pedikúra






- 14:30 - videokavárna: Dvanáct rozhněvaných mužů (USA 1957)
Slavný film, kde po boku H. Fondy můžeme vidět Jiřího Voskovce
pondělí 23.4. - 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou


- 16:30 - masáže




úterý 24.4. - 14:45 - biblická hodina



středa 25.4. - 15:00 - přednáška: Jana TROUPOVÁ



PERU – nejen po stopách Inků


Zavítáme do oblasti Bílých Kordiller, ráje horolezců, na hranice s Ekvádorem či


pobřežních, málo známých pouštních oblastí. Navštívíme ale i bájné Machu Picchu, incké i


koloniální Cuzco, Svaté údolí, tajemné linie Nazca, posvátné jezero Titicaca, kaňon Colca


i s kondory. Podíváme se na tradiční oslavy, alespoň pohledem ochutnáme typické


peruánské jídlo a pití a poslechneme si andskou hudbu. VSTUPNÉ 20, KČ
čtvrtek 26.4. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: Velikáni klasické hudby


díl: Chopin
pátek 27.4. - 08:00 - pedikúra
sobota 28.4. - 09:30 - BOHOSLUŽBA CČSH - slouží Jarmila Kučerová
pondělí 30.4. - 16:30 - masáže