PROGRAM HORIZONTU na KVĚTEN 2019

PROGRAM DOPROVODNÝCH AKTIVIT DENNÍHO STACIONÁŘE

čt 2.5. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou
po 6.5. - 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 7.5. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 14:45 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
10.5. - 14:00 - CANISTERAPIE- setkání s fenkou ELINKOU a její paničkou
Kateřinou Kropáčkovou

po

13.5.

-

08:00

-

cvičení s Editou Lachmanovou



- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 14.5. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 14:45 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
čt 16.5. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou

po

20.5.

-

08:00

-

cvičení s Editou Lachmanovou



- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 21.5. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
čt 23.5. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou
24.5. - 14:00 - CANISTERAPIE- setkání s fenkou ELINKOU a její paničkou
Kateřinou Kropáčkovou

po

27.5.

-

08:00

-

cvičení s Editou Lachmanovou



- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 28.5. - 09:00 - VÝLET do skanzenu Vysoký Chlumec, kde nás čeká


komentovaná prohlídka interiérů obytných stavení, pily, mlýna a kovárny


a volná prohlídka areálu a hospodářských stavení.



Zájemci, hlaste se !!!


- 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 14:45 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
čt 30.5. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou

PROGRAM pro SENIORSKOU VEŘEJNOST

čt 2.5. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: Géniové starověku - Sokrates
3.5. - 08:00 - pedikúra

po

6.5.

-

16:30

-

masáže






út 7.5. - 14:45 - biblická hodina



čt 9.5. - 08:00 - pedikúra






- 15:00 - přednáška: POVÍDÁNÍ o JIŽNÍ FRANCII
Povídání o jižní FRANCII


poprvé k nám přijde TEREZIE ŠIMÁKOVÁ


aby nám povídala o svých francouzských zkušenostech, mimo jiné o svém


třítýdenním pobytu v klášteře. (vstupné 20,- )
10.5. - 08:00 - pedikúra

po

13.5.

-

16:30

-

masáže

út 14.5. - 14:45 - biblická hodina
st 15.5. - 15:00 - přednáška: nám dobře známá kořenářka LUCIE BUREŠOVÁ


nás seznámí s BYLINKAMI 4 smysly


(vstupné 20,- )
čt 16.5. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: Odhalená tajemství Bible


2. díl – Země zaslíbená
17.5. - 08:00 - pedikúra

po

20.5.

-

16:30

-

masáže






út 21.5. - 14:45 - biblická hodina
st 22.5. - 15:00 - přednáška: Povídání o Pražském



Povstání.


Květnové události z doby před 74 lety nám připomene David Cabal


který se jimi – zvláště s ohledem na úlohu české policie a četnictva v povstání -


zabýval v diplomové práci.


(vstupné 20,- )
čt 23.5. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: 101 osobností 20. století -  5. díl
24.5. - 08:00 - pedikúra




so 25.5. - 09:30 - BOHOSLUŽBA CČSH - slouží Jarmila Kučerová

po

27.5.

-

16:30

-

masáže






út 28.5. - 09:00 - VÝLET do skanzenu Vysoký Chlumec, kde nás čeká


komentovaná prohlídka interiérů obytných stavení, pily, mlýna a kovárny


a volná prohlídka areálu a hospodářských stavení.


Zájemci, hlaste se !!!


- 14:45 - biblická hodina
st 29.5. - 15:00 - dokumentární odpoledne: Dějiny pod lupou - Sfinga
čt 30.5. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - přednáška: Mistr pěvec BENO BLACHUT


MARKÉTA KIRATLI nás přijde seznámit s


jedním z neoblíbenějších českých tenoristů 20. století. Jeho život byl nesmírně barvitý.


Pocházel z chudých ostravských poměrů. Vyrůstal bez otce, neboť ten padl na frontě.


Před konzervatoří pracoval ve vítkovických železárnách. Díky usilovnému studiu, píli, talentu,


podpoře známých i štěstí dokázal překonat nepřízeň osudu a stát se uměleckou legendou.


(vstupné 20,- )
31.5. - 08:00 - pedikúra