PROGRAM HORIZONTU na LEDEN 2020

PROGRAM DOPROVODNÝCH AKTIVIT DENNÍHO STACIONÁŘE

po 6.1. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 7.1. - 10:00 - trénink paměti s Veronikou Křížkovou


- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
st 8.1. - 10:00 - klub pamětníků s VLASTOU STUPKOVOU


- 13:30 - tvůrčí dílna s Veronikou Křížkovou
čt 9.1. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou

10.1.

-

15:00

-

CANISTERAPIE- setkání s fenkou ELINKOU a její paničkou

po 13.1. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 14.1. - 10:00 - trénink paměti s Veronikou Křížkovou


- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
st 15.1. - 10:00 - klub pamětníků s VLASTOU STUPKOVOU


- 13:30 - tvůrčí dílna s Veronikou Křížkovou
čt 16.1. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou

po

20.1.

-

08:00

-

cvičení s Editou Lachmanovou



- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 21.1. - 10:00 - trénink paměti s Veronikou Křížkovou


- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
st 22.1. - 10:00 - klub pamětníků s VLASTOU STUPKOVOU


- 13:30 - tvůrčí dílna s Veronikou Křížkovou
čt 23.1. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou

24.1.

-

15:00

-

CANISTERAPIE- setkání s fenkou ELINKOU a její paničkou

po 27.1. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 28.1. - 10:00 - trénink paměti s Veronikou Křížkovou


- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
st 29.1. - 10:00 - klub pamětníků s VLASTOU STUPKOVOU


- 13:30 - tvůrčí dílna s Veronikou Křížkovou
čt 30.1. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou

PROGRAM pro SENIORSKOU VEŘEJNOST

čt 2.1. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: Příběh o přežití – život savců


I. díl – NEJDOKONALEJŠÍ MODEL (seriál mistra domumentů o přírodě D. Attenborougha)
3.1. - 08:00 - pedikúra

po

6.1.

-

16:30

-

masáže

út 7.1. - 14:45 - biblická hodina
st 8.1. - 15:00 - přednáška: Ze života blanokřídlého hmyzu


JAN KOPINEC nám poví zajímavosti o


včelách, vosách a sršních
čt 9.1. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: DIKTÁTOŘI – pučení z historie


Pol Pot
10.1. - 08:00 - pedikúra
po 13.1. - 16:30 - masáže
út 14.1. - 14:45 - biblická hodina
st 15.1. - 15:00 - přednáška: MARTIN MYKISKA


RUMUNSKÉ NÁVRATY.


Náš obyvklý host a světoběžník nás tentokát vezme „jen“ do Evropy.


(vstupné 20,-)
čt 16.1. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: Tajemství Bible


3. díl – Apoštolové
17.1. - 08:00 - pedikúra
po 20.1. - 16:30 - masáže
út 21.1. - 14:45 - biblická hodina


-
čt 23.1. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: Civilizace a umění


6. díl – První kontakty
24.1. - 08:00 - pedikúra
so 25.1. - 09:30 - BOHOSLUŽBA CČSH – slouží Jarmila Kučerová
po 27.1. - 16:30 - masáže
út 28.1. - 14:45 - biblická hodina
čt 30.1. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - koncert: JAZZOVÝ KONCERT


žáků Riverside International School


Leonarda Wooda a Julie Kucharské
31.1. - 08:00 - pedikúra