PROGRAM HORIZONTU na ÚNOR 2020

PROGRAM pro SENIORSKOU VEŘEJNOST

po 3.2. - 16:30 - masáže
út 4.2. - 14:45 - biblická hodina
st 5.2. - 15:00 - přednáška: ZE ŽIVOTA PARAZITŮ


doc. JAN MINÁŘ nám poví zajímavosti o


věrných průvodcích člověka
čt 6.2. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: Život savců


I. díl – NEJDOKONALEJŠÍ MODEL (seriál mistra domumentů o přírodě D. Attenborougha)
7.2. - 08:00 - pedikúra

po

10.2.

-

16:30

-

masáže






út 11.2. - 14:45 - biblická hodina
st 12.2. - 15:00 - přednáška: PAVEL KUKAL



RŮŽE – královna květin (vstupné 20,-)
čt 13.2. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: Tajemství Bible


4. díl – Josef a jeho pestrobarevný plášť
14.2. - 08:00 - pedikúra

po

17.2.

-

16:30

-

masáže

út 18.2. - 14:45 - biblická hodina
čt 20.2. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - přednáška: SAŠA RYVOLOVÁ


Tanec s Velkým Jaguárem aneb Po


stopách starých Mayů (vstupné 20,-)
21.2. - 08:00 - pedikúra

po

24.2.

-

16:30

-

masáže

út 25.2. - 14:45 - biblická hodina
čt 27.2. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: Civilizace a umění


7. díl – Barva a světlo
28.2. - 08:00 - pedikúra
so 29.2. - 09:30 - BOHOSLUŽBA CČSH – slouží Jarmila Kučerová

PROGRAM DOPROVODNÝCH AKTIVIT DENNÍHO STACIONÁŘE

po 3.2. - 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 4.2. - 10:00 - trénink paměti s Veronikou Křížkovou


- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
st 5.2. - 10:00 - klub pamětníků s VLASTOU STUPKOVOU


- 13:30 - tvůrčí dílna s Veronikou Křížkovou
čt 6.2. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou
7.2. - 15:00 - CANISTERAPIE- setkání s fenkou ELINKOU a její paničkou

po

10.2.

-

08:00

-

cvičení s Editou Lachmanovou



- 14:00

-

výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
-
út
11.2.
- 10:00 - trénink paměti s Veronikou Křížkovou


- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
st 12.2. - 10:00 - klub pamětníků s VLASTOU STUPKOVOU


- 13:30 - tvůrčí dílna s Veronikou Křížkovou
čt 13.2. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou

po

17.2.

-

08:00

-

cvičení s Editou Lachmanovou



- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 18.2. - 10:00 - trénink paměti s Veronikou Křížkovou


13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
st 19.2. - 10:00 - klub pamětníků s VLASTOU STUPKOVOU


- 13:30 - tvůrčí dílna s Veronikou Křížkovou
čt 20.2. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou
21.2. - 15:00 - CANISTERAPIE- setkání s fenkou ELINKOU a její paničkou

po

24.2.

-

08:00

-

cvičení s Editou Lachmanovou



- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 25.2. - 10:00 - trénink paměti s Veronikou Křížkovou


- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
st 26.2. - 10:00 - klub pamětníků s VLASTOU STUPKOVOU


- 13:30 - tvůrčí dílna s Veronikou Křížkovou
čt 27.2. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou