PROGRAM HORIZONTU na LEDEN 2019

PROGRAM DOPROVODNÝCH AKTIVIT DENNÍHO STACIONÁŘE

st 2.1. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 13:30 - tvůrčí odpoledne s Denisou Pikola
čt 3.1. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou
po 7.1. - 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 8.1. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
st 9.1. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 13:30 - tvůrčí odpoledne s Denisou Pikola
čt 10.1. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou
po 14.1. - 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 15.1. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
st 16.1. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 13:30 - tvůrčí odpoledne s Denisou Pikola
čt 17.1. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou
po 21.1. - 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 22.1. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
st 23.1. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 13:30 - tvůrčí odpoledne s Denisou Pikola
čt 24.1. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou
po 28.1. - 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 29.1. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
st 30.1. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 13:30 - tvůrčí odpoledne s Denisou Pikola
čt 31.1. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou

PROGRAM pro SENIORSKOU VEŘEJNOST

čt 3.1. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: 101 osobností 20. století -  2. díl


dokument se spoustou dobových dokumentárních záběrů z celého minulého století
4.1. - 08:00 - pedikúra
po 7.1. - 16:30 - masáže
út 8.1. - 14:45 - biblická hodina
st 9.1. - 15:00 - přednáška: Povídání o MONGOLSKU


hovořit bude doc. dr. JAN MINÁŘ, který do této


středosasijské země opakovaně pracovně jezdil.
čt 10.1. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumnentární odpoledne: Turínské plátno – nové důkazy


11.1.


- 08:00 - pedikúra
po 14.1. - 16:30 - masáže
út 15.1. - 14:45 - biblická hodina
st 16.1. - 15:00 - koncert: Evergreeny a lidovky


zahraje  DUO TÓN .


(vstupné 20,- )
čt 17.1. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumnentární odpoledne: Géniové 19. století – Karel Marx
18.1. - 08:00 - pedikúra
po 21.1. - 16:30

-


masáže

út 22.1. - 14:45 - biblická hodina
čt 24.1. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - taneční vystoupení T A N E C – sdílená radost


vystupení tanečníků MARIANA VAŇKA a


ANNY MARIE ŽÍLOVÉ


Zatančit si samozřejmě budete moci i VY. (vstupné 20,-)
25.1. - 08:00 - pedikúra
so 26.1. - 09:30 - BOHOSLUŽBA CČSH - slouží Jarmila Kučerová
po 28.1. - 16:30 - masáže
út 29.1. - 14:45 - biblická hodina
čt 31.1. - 08:00 - pedikúra úklid
- 15:00 - přednáška: PŔÍRODA kolem NÁS
vzdělávací program  organizace Panthea.
(vstupné 20,- )