PROGRAM HORIZONTU na DUBEN 2019

PROGRAM DOPROVODNÝCH AKTIVIT DENNÍHO STACIONÁŘE

po 1.4. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 2.4. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 14:45 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
čt 4.4. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou

po

8.4.

-

08:00

-

cvičení s Editou Lachmanovou



- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 9.4. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 14:45 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
čt 11.4. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou
12.4. - 14:00 - CANISTERAPIE- setkání s fenkou ELINKOU a její paničkou
Kateřinou Kropáčkovou

po

15.4.

-

08:00

-

cvičení s Editou Lachmanovou



- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 16.4. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou


- 14:45 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
čt 18.4. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou

út

23.4.

-

10:00

-

muzicírování s Lucií Burešovou



- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
čt 25.4. - 13:30 - dramahrátky s Drahomírou Staňkovou
26.4. - 14:00 - CANISTERAPIE- setkání s fenkou ELINKOU a její paničkou
Kateřinou Kropáčkovou
po 29.4. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 30.4. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou
- 14:45 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou

PROGRAM PRO SENIORSKOU VEŘEJNOST

po 1.4. - 16:30 - masáže
út 2.4. - 14:45 - biblická hodina
st 3.4. - 15:00 - dokumentární odpoledne: Géniové starověkuBuddha
čt 4.4. - 08:00 - pedikúra
5.4. - 08:00 - pedikúra

po

8.4.

-

16:30

-

masáže






út 9.4. - 14:45 - biblická hodina



st 10.4. - 15:00 - dokumentární odpoledne: 101 osobností 20. století -  4. díl
čt 11.4. - 08:00 - pedikúra






- 15:00 - taneční vystoupení : ODPOLEDNE s FLAMENCEM





mistrině tance ELENA GORDONOVÁ nám předvede


tanec, který má původ mezi andaluskými Romy


Nepochybně uvidíme jiné kreace než loni. (vstupné 20,- )
12.4. - 08:00 - pedikúra

po

15.4.

-

16:30

-

masáže






út 16.4. - 14:45 - biblická hodina



st 17.4. - 15:00 - dokumentární odpoledne: Odhalená tajemství Bible


1. díl – Ztraceno v překladu
čt 18.4. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - přednáška: Povídání o KYPRU


poprvé k nám přijde o svých cestách vyprávět
Tereza BRŮŽKOVÁ (vstupné 20,- )

út

23.4.

-

14:45

-

biblická hodina

st 24.3. - 15:00 - přednáška: Povídání o SKOTSKU


Janu Troupovou známe především jako cestovatelku do


Latinské Ameriky. Tentokát nás vezme o něco blíže. (vstupné 20,- )
čt 25.4. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: Dějiny pod lupou


Tadž Mahal - Indický monument
26.4. - 08:00 - pedikúra
so 27.4. - 09:30 - BOHOSLUŽBA CČSH – slouží Jarmila Kučerová

po

29.4.

-

16:30

-

masáže

út 30.4. - 14:45 - biblická hodina