PROGRAM HORIZONTU na BŘEZEN 2020

PROGRAM doprovodných aktivit DENNÍHO STACIONÁŘE

po 2.3. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 3.3. - 10:00 - trénink paměti s Veronikou Křížkovou


- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
st 4.3. - 10:00 - násvštěva maminek a miminek z MC Rybička v DS


- 13:30 - tvůrčí dílna s Veronikou Křížkovou
čt 5.3. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou
po 9.3. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 10.3. - 10:00 - trénink paměti s Veronikou Křížkovou


- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
st 11.3. - 10:00 - klub pamětníků s VLASTOU STUPKOVOU


- 13:30 - tvůrčí dílna s Veronikou Křížkovou
čt 12.3. - 10:00 - muzicírování s Lucií Burešovou
po 16.3. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 17.3. - 10:00 - trénink paměti s Veronikou Křížkovou


- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
st 18.3. - 10:00 - klub pamětníků s VLASTOU STUPKOVOU


- 13:30 - tvůrčí dílna s Veronikou Křížkovou
po 23.3. - 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 24.3. - 10:00 - trénink paměti s Veronikou Křížkovou


- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou
st 25.3. - 10:00 - klub pamětníků s VLASTOU STUPKOVOU


- 13:30 - tvůrčí dílna s Veronikou Křížkovou
po 30.3. - 08:00 - cvičení s Editou Lachmanovou


- 14:00 - výtvarná dílna s Hankou Jamriškovou
út 31.1. - 10:00 - trénink paměti s Veronikou Křížkovou
- 13:30 - stacionářská pekárna s Danielou Töpferovou

PROGRAM PRO SENIORSKOU VEŘEJNOST

po 2.3. - 16:30 - masáže
út 3.3. - 14:45 - biblická hodina
čt 5.3. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: Život savců


II. díl – HMYZOŽRAVÍ SAVCI (seriál mistra domumentů o přírodě D. Attenborougha)
6.3. - 08:00 - pedikúra
po 9.3. - 16:30 - masáže
út 10.3. - 14:45 - biblická hodina
st 11.3. - 15:00 - přednáška: Tereza Brůžková


POVÍDÁNÍ o NOVÉM ZÉLANDU (vstupné 20,-)
čt 12.3. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: Tajemství Bible


5. díl: Herodes a vraždění neviňátek
13.3. - 08:00 - pedikúra (vstupné 20,-)
po 16.3. - 16:30 - masáže
út 17.3. - 14:45 - biblická hodina
čt 19.3. - 15:00 - přednáška: ANDREA KUKALOVÁ


Povídání  o Malajsii (vstupné 20,-)
20.3. - 08:00 - pedikúra
po 23.3. - 16:30 - masáže
út 24.3. - 14:45 - biblická hodina
st 25.3. - 15:00 - přednáška: VLADIMÍR LUKS


Povídání o Kyrgyzstánu (vstupné 20,-)
čt 26.3. - 08:00 - pedikúra


- 15:00 - dokumentární odpoledne: Civilizace a umění


8. díl – Kult pokroku



27.3. - 08:00 - pedikúra
so 28.3. - 09:30 - BOHOSLUŽBA CČSH – slouží Jarmila Kučerová
po 30.3. - 16:30 - masáže
út 31.1. - 14:45 - biblická hodina